Život je boj!..Tak se tady pozabijejte a já bych prošla..

Neděla

31. října 2010 v 18:48 | Lady S. |  ►Povídačky
Mám ráda neděli nejde se do školy.. Ale mám jí ráda do té doby než si uvědomím že je večer neděle v tahu a já nemám napsané úkoly nachystané věci což mi připomíná že je zítra pondělí a to znamená jak všichni bohužel víme škola :( ..proč?? ..já už chci víkend :D ..nejlepší by bylo kdyby mi ty znalosti padaly do hlavy sami :D ..abych automaticky všechno věděla :D :D ..jéé to by bylo hustéé :D :D .. a nebo víte kolik času strávíme spánkem?? .. kdyby jsme nemuseli tolik spát tak by to bylo super :D :D .. Ale zase se mi nechce vzdávat těch mích praštěných snů :D :D ..
Jááj jaá se zase rozkecávám beztak to nikdo číst nebude a už vůbec né celé :( :D .. Když jsem projížděla blogy narazila jsem na to že spousta blogařů píšou kolik bylo lidí za den vždycky na konci týdne tak mě napadlo že od zítřka to začnu taky sledovat a psát sem :) ..
A taky spousta holek píšou povídky :) ..vzhledem k tomu žé jsem jako malá vyprávěla vlastně vymyšlené pohádky sestrám a slohovky jsem měla za 1 fantazie mi nechybí mohla bych taky něco takového zkusit :D ..Jenže ještě nevím o čem to bude :) ..naposled jsem tu byla ve středu ´prázdniny celkem fajn středa čtvrtek pátek v pižamu u PC a TV a uklízením v pokoji a sobota nejlepší venku s kámoškou áá dneska jsme jeli ho tesca koupit mi ryfle :) ..
tak já letím zase zítra ;) :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Láska je jako žiletka. Když se uchopí správně můžete ji mít rád ovšem když jí uchopíte špatně zústanou Vám jizvy na celý život