Život je boj!..Tak se tady pozabijejte a já bych prošla..

Sny

23. října 2010 v 17:38 | Lady S. |  ►Zajímavosti, děje
Každý den se mi zdají sny.opravdu aždý den :)
..tak není divu,že se o to zajímám :)..takže sem si něco málo o to našla :)..
a krom toho snáře na internetu:)..můžete to taky zkusit i kdyz není jistota že je to pravdivé :/ :) ..
krom toho sem taky našla fajnovou stánku :) .. najdete tam toho moc včetně horoskopů (nak teré moc nevěřím), snáře,významy barev  ale nejvíce mě asi zaujalo délka žívota :) ..
koukněte a pochopíte :) ..kdyby jste měli něco zajímavého tak mi to napište do komentářů nebo do zpráva autorovi ;) ..


Sny patří odedávna v existenci lidského rodu mezi ty nejnevysvětlitelnější záhady lidské duše. Naše vědomí v té době ztrácí schopnost sebekontroly a přesný rozbor všech podílejících se vlivů a dějů za tohoto stavu v centru našeho nitra zatím nikdo přesněji vyzkoumat nedovedl. Dějovou osnovu snů tvoří však vždy naším podvědomím z vnějšku přijímané podněty. Tím si však jen částečné můžeme vysvětlit původ a zdroj inspirace snu. Takové sny, s jejichž ději a událostmi se spící osoba nikdy předtím v životě doposud nemohla seznámit, a byly tedy mimo hranice jejího vědomí, dělíme potom do tří skupin: první z nich tvoří sny, které předpovídají budoucnost, dále jsou to sny, které přenášejí určitou situaci, která se může odehrávat i na velmi vzdálených místech a dále sny, jejichž obsahem může být samotné domýšlení jistých nevyřešených věcí a zejména pak sporných bodů, například z vědeckého bádání, oblastí vynálezů, objevů atd. Vykládání snů bylo již odedávna jednou z nejstarších věšteckých profesí. Existovaly pro tuto činnost i celé věštírny. Sen se tedy již zdál v životě každému z nás. Za účelem vyložení jeho významů pak vzniklo i mnoho knih, kterým se podle jejich obsahu začalo říkat prostě snáře. Z nich pak ty nejstarší vůbec dochované nenesou navíc ani trošku známé historické datum. Proto se také dnes neví, kdy první snář na světě vznikl. Vzniklo jich však velmi mnoho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Láska je jako žiletka. Když se uchopí správně můžete ji mít rád ovšem když jí uchopíte špatně zústanou Vám jizvy na celý život